Son Dakika
2022 Yeni Ford Ranger tanıtıldı Ali Haydar Bozkurt Kimseyi işten çıkartmayacağız 2019 MTV artış oranı belli oldu Ticari kiralıkta engeller kalktı 'Modifiye' trafiğe çıkamayacak! "Uyarı levhası yoksa radarla hıza ceza da yok" Vergi ve Trafik Borcu olanlar LPG'li araca yasak kalkıyor İndirim Geliyor Kar Lastiğinin Zorunlu Olduğu İller
Otomobil Dergisi
Goodyear, 2014 yılı ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni Ödülü’ nün sahibi oldu
 

Goodyear, 2014 yılı ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni Ödülü’ nün sahibi oldu

Goodyear Şirketi, ‘Avrupa’nın En İyi İşvereni Ödülü’ne Layık Görüldü.

25 Mart 2014 Salı 15:56
Yazdır
Goodyear Şirketi’nin Avrupa çapında yürüttüğü İnsan Kaynakları alanındaki politikaları ve uygulamaları, Top Employers Institute
(En İyi İşverenler Enstitüsü) tarafından ödüllendirildi.

 

  • Goodyear, insan kaynakları(İK) alanında Belçika, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Slovenya, İspanya ve İngiltere  olmak üzere 9 ülkede en iyi işveren sertifikasını elde etti.
  • Top Employers Institute(En İyi İşverenler Enstitüsü), dünyanın en iyi insan kaynakları politikaları ve uygulamalarını belirliyor.
  • Dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden Goodyear Şirketi,  ünlü Top Employers Institute tarafından “Avrupa’nın En İyi İşvereni Ödülü”ne bir kez daha layık görüldü.

 

Goodyear Şirketi’nin Avrupa çapında yürüttüğü İnsan Kaynakları alanındaki politikaları ve uygulamaları, Top Employers Institute (En İyi İşverenler Enstitüsü) tarafından ödüllendirildi. Goodyear EMEA Bölgesi İnsan Kaynakları Müdür Yardımcısı Rajita D'Souza, bu ödül ile ilgili olarak, “İnsan Kaynakları alanında bir kez daha ‘En İyi İşveren’ seçilmek, mükemmel bir başarı. Bu ödül, yüksek motivasyonlu, birbiriyle entegre ve yetenekli çalışanların dikkatini çekme ve bu çalışanları elde tutma amacıyla şirket içinde olağanüstü bir çalışma ortamı sağlamak için göstermiş olduğumuz kararlılığımızın bir kanıtıdır” dedi.

 

Top Employers Institute, ‘’çalışanlarına en yüksek standartları’’ sunduğunu kanıtlayan katılımcı kuruluşları, En İyi İşveren sertifikasıyla ödüllendiriyor. Sertifikalandırma süreci, her şirketin strateji, politika uygulamaları, çalışanların durumu ve gelişimini izleme ile bu konular hakkında kurulan iletişim gibi belirli alanlarda yürütülen insan kaynakları çalışmalarını değerlendiren ‘’İK Alanında En iyi Uygulama Araştırması’’ sonuçlarına dayanıyor. Değerlendirme süreci kapsamında, bu araştırma sonuçlarına dayanan bağımsız bir denetim de gerçekleştiriliyor.

 

Önceden CRF Enstitüsü olarak bilinen, merkezi Hollanda’da bulunan Top Employers Institute, 1991 yılından bu yana dünya çapında En İyi İşveren’i belirliyor. Top Employers Institute CEO’su David Plink, ‘’Yıllardır  dünyanın her yerinde tescilli yöntemimizi kullanarak şirketleri değerlendiriyor ve sertifikalandırıyoruz. Objektifliğe, bağımsızlığa ve seçiciliğe fazlasıyla önem veriyoruz. Bunun neticesinde, mevcut ve potansiyel çalışanlar, kendi çalışanlarının da gelişmesi için kusursuz şartlar sunan sertifikalı şirketlere güvenebiliyorlar’’ dedi.

Anahtar Kelimeler: goodyear, şirketi, ‘avrupa’nın, iyi, işvereni, ödülü’ne
Bu haber toplam 2008 defa okunmuştur
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
Otomotiv Sanayii Derneği 2020 Verilerini Açıkladı
ŠKODA’nın İkonu OCTAVIA Yeni Nesliyle Türkiye‘de
CITROËN’DEN REKOR PAZAR PAYI
Hyundai Assan’dan “Şimdi Al 3 Ay Sonra Öde” Fırsatı.
Mobil Delvac Express Servisleriyle Ağır Vasıtaları Yolda Bırakmıyor
Tofaş’a Bilgi İletişim Teknolojilerinde ABD’den İki Ödül!
En Ulaşılabilir Dört Çeker SUV
Peugeot Boxer 4×4 Concept
Ve Elon Musk resmen tanıttı!
Mercedes Renault motoru mu kullanıyor?
2018'in ENleri
Araba İki Duba Arasına Nasıl Park Edilir?
2018’de otomotive 47 milyarlık kredi
2019 MTV artış oranı belli oldu
Ticari kiralıkta engeller kalktı
Türkiye, yerli elektrikli otomobille uçar
2019’da gelecek elektrikli modeller
Honda Türkiye, 2018 yılını da satış rekoru ile kapattı
Türkiye Petrolleri’nden İki Önemli Atama!
Renault Cephesinden ÖTV Açıklaması Geldi
 
Tarihte Bugün
1954 İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığına seçilen Prof.Dr. Nüzhet Gökdoğan, ilk kadın dekan oldu.
Hava Durumu
Havadurumu
Fotogaleri
Videogaleri
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur